Více informací o narovnávání vlasů

Více informací o narovnávání vlasů

Narovnáváme vlasy

Zbystřete, jestli je váš účes nezvladatelný. Vyzkoušeli jsme totiž za vás metodu od firmy Bio Ionic, při níž se krepaté a vlnité vlasy přemění v hladké a rovné. Podívejte se na kosmetické video. Článek o vyzkoušené metodě naleznete v aktuálním čísle Marianne.

Autor: Marianne | 21. 08. 2008


Od našich zákazníků:

5.6.2009 - email
Dobrý den, v únoru 2008 jste mi osobně provedla narovnání vlasů metodou "ReTex" v salonu Lafayette na Florenci a po 15 měsících můžu jenom vykřičet do světa: Bomba!!!! Významná úspora času a investic do různých vlasových přípravků, střih vlasů, který jsem si nemohla doposud dovolit a jako bonus - celkové omlazení vizáže!!!! Proto bych se ráda objednala na dodělání-narovnání-odrostů...Děkuji! Dagmar K.

1.6.2009 - sms
"Ahoj...! Je to uplne super -- rano ucesu a jdu! Vcera jsem to sla trochu se strachem umejt a vyfoukat ale normalne to zustalo uplne stejny. Dekuju moc" - Tereza D.

15.9.2008 - email
"V úterý jsem byla u Vás na narovnání vlasů, tak Vám píšu, jaká je situace po několika dnech. Je to naprosto dokonalý!!!! Strašně Vám děkuju. Jen si nemůžu zvyknout na to, že ráno spím o půl hodiny déle a když pak opustím byt a popoběhnu na autobus, tak se mi neudělá na hlavě ten žmolek místo vlasů:) Zkrátka je to neskutečný. V lednu jedu na hory s partou kamarádů a teprve teď se můžu těšit, že si to užiju aniž bych musela řešit, jak si poradím s prokletím "sníh+vítr+čepice". A v neposlední řadě si připadám konečně upravená." - Zuzana

21.5.2008 - sms
"Dobrý den! Tak jsem si dneska poprvé umyla hlavu, jen to vysušila a je to naprosto dokonalý! Takhle super by to nevypadalo ani po hodinový úpravě! Jste moc šikovná!" - Praha

10.3.2008 - sms
"Ahoj…Vlasy pořád vypadají výborně! Připrav se na hodně práce. Spoustu mojich přátel to chce taky! Annette" - Praha

27.1.2008 - email
Sujekt: Miluju moje vlasy!
"Milá Moniko- Představ si tohle – Vstala jsem půl hodiny před tím, než musím odejít do práce. Za běžných okolností bych si nemohla umýt vlasy a vypadat normálně. Díky našemu užasnému ránu minulý měsíc, si můžu umýt vlasy a jít během 20 minut a vypadat dobře. Jsem tak spokojená, že ani nevím jak ti mám poděkovat. Neustále přicházejí komplimenty od známých. Dokonce mám i nějaké přátele, kteří neviděli mé vlasy rozpuštěné! Ještě jednou děkuju za nádnerný vlasy! Alison"

"Už od 10 let mám kudrnaté, kadeřavé vlasy, a voda byla odjakživa mým nepřítelem – tedy, až donedávna. Mám šatník plný klobouků a oblečení s kapucí, a také aspoň tucet deštníků. Osmnáct let jsem si 3 krát do roka chemicky narovnávala vlasy, jenomže tímto se situace pouze stává zvládnutelnou, ne ideální. Vyzkoušela jsem desítky přípravků na narovnání vlasů, ale nikdy jsem nebyla spokojená. Až donedávna...

Když jsem se dozvěděla o systému Bio Ionic, byla jsem tak nadšená, že jsem hned do toho šla. A teď má můj život konečně šmrnc – už se nemusím bát deště nebo pokropení vodou. Dvouhodinová péče o vlasy je už pro mne minulostí, takže už nemusím předem plánovat, kdy si budu moci umýt vlasy. Ale nejlepší na tom je to, že už nemusím používat fén nebo kartáč, abych si vlasy narovnala. Fén sice pořád ještě urychlí celý proces, ale už není nevyhnutelný, takže už používám jen kartáč po vysušení vlasů, což je mnohem snadnější.

Těším se na léto, když už pro mne vlhkost nebude problémem a budu si moci zaplavat kdykoli se mi zachce, aniž bych si musela plánovat extra čas na vysušení vlasů. Když jednou vyzkoušíte Bio Ionic, nikdy toho nebudete litovat!"

Bio Ionic - Profesionální péče o vlasy - vůbec nejrevolučnější krok v oblasti péče o vlasy!

Kolikrát jste už slyšeli o přípravcích, které vaše kudrnaté vlasy narovnají a zjemní, ale nakonec se ukázalo, že "skutek utek"? Stalo se vám už, že jste si nechala vlasy "trvale" narovnat, ale přesto jste si je musela fénovat každé ráno, aby vám zůstaly rovné? Tak s tím je teď konec. Konečně je k dispozici systém péče o vlasy, který je obnovuje, ozdravuje a zpevňuje jejich strukturu, a učiní je měkčími, jemnějšími, hladšími a rovnými. Je to první a jediný systém trvalého narovnávání vlasů použitelný na všechny typy vlasů.


Tepelné narovnání vlasů

Bio Ionic - Profesionální péče o vlasy je revoluční dvojitý systém vyvinutý v Japonsku v roce 1975. Sestává z patentovaného systému "Bio Ionic - iontové obnovy struktury" (ReTexBio Ionic Ion-Retexturizing System™), běžně označovaného jako tepelná obnova, trvalého narovnávače, který využívá speciální minerální prášek nazývaný Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™), a také ze sady přípravků, které se mohou používat buď současně s obnovovacím systémem, nebo samostatně.


Průkopnická technika systému Bio Ionic - iontové obnovy struktury (Bio Ionic Ion-Retexturizing System™) se může použít na všechny typy vlasů, aniž by přitom došlo k jejich poškození tak typickému pro chemické narovnávání vlasů. Je zajímavé, že narovnávací schopnosti tohoto systému byly vlastně jen "vedlejším účinkem" - vždyť Japonci, kteří systém vyvinuli, koneckonců narovnávát vlasy nepotřebují. Zpočátku se tento systém používal pouze za účelem obnovy vlasové struktury, díky čemuž jsou vlasy zdravější, jemnější a lesklejší. Ale mimo Japonska ho proslavila právě schopnost narovnávat vlasy – schopnost, která uchvátila i osobnosti jako Madonna, Halle Berry a Jennifer Lopez.


Bio Ionic byla první společností na světě, která využila metodu přirozených iontů v kosmetickém průmyslu (1973), ale tato metoda sama o sobě není účinná, musí být doplněna infračervenými a elektromagnetickými vlnami, což je speciální technika firmy Bio Ionic. Jedná se o aplikaci minerálního prášku, jenž je zastoupen ve všech přípravcích firmy Bio Ionic, a je patentován na ochranu před imitováním. To znamená, že ostatní přípravky mohou být pouhou napodobeninou jména, standardu, reputace čí technologie firmy Bio Ionic.


Jak to funguje

Odborníci z celého světa nazývají tento systém "největším skokem kupředu" v dějinách kadeřnictví. Bio-iontový systém využívá patentovanou technologii známou pod názvem Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™). Tento přirozený minerální komplex současně vyzařuje zdravé ionty a infračervené i elektromagnetické vlnové náboje. Tyto rozrušují shluky molekul vody na mikroskopicky drobné částečky a udržuje je odloučené, díky čemuž bio-iontový přípravek snadno proniká vlasy skrz naskrz. V důsledku toho je nízká koncentrace chemikálií v přípravcích Bio Ionic tak mírná, že se dá aplikovat holýma rukama a stačí pouze jedna receptura k narovnání všech typů vlasů. Tento proces obnovuje vlhkostní rovnováhu vlasů a tím je změkčuje, zjemňuje, narovnává a dodává jim lesk. V tom se systém liší od tradičních chemických přípravků, po kterých jsou vlasy suché, lámavé, poškozené a pouze částečně narovnané.


Další dvě výhody systému narovnávání vlasů "Bio Ionic - iontová obnova struktury" (Bio Ionic Ion-Retexturizing System™) jsou:

  • Je to první a jediný systém trvalého narovnávání vlasů použitelný na všechny typy vlasů, včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených (dokonce i afrických a afro-amerických vlasů), a to bezpečně a účinně.
  • Po zvlhčení stačí vlasy nechat vyschnout přirozeně, a zůstanou rovné.


Jak to probíhá

Není divu, že systém Bio Ioniciontová obnova struktury je určen pouze pro použití v profesionálních kadeřnických salonech. Samotný proces trvá 2,5 až 3.5 hodin, v závislosti na typu vlasů. Roztok na obnovu struktury se aplikuje na vlhké vlasy a nechá se působit. Jak dlouho? To opět záleží na vlasech zákazníka. Poté se vlasy opláchnou, vysuší fénem Bio Ionic, a narovnají pomocí narovnávácí žehličky Bio Ionic, přičemž oba nástroje jsou naplněny přípravkem Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™). Potom se aplikuje obnovovací / neutralizační krém, který se později opláchne, a vlasy se opět vysuší fénem – a nyní už vlasy zůstanou trvale a úplně rovné, i krásně obnovené. Během procesu dochází jen k minimálnímu úniku pachů a díky nízké koncentraci chemikálií v přípravku nedochází k žádnému pálení či svědění.


V závislosti na rychlosti růstu vašich vlasů je potřebné tento proces opakovat dva až čtyřikrát ročně.


Přípravky

Firma Bio Ionic nabízí nejen systém na obnovu struktury, ale i sadu přípravků a výrobků, které využívají techniku Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™) k obnově a ozdravení vlasů. K dispozici jsou šampony, kondicionéry, proteinové spreje, gely, kartáče, fény apod (Mimochodem, jsou to první patentované kartáče a fény na světě!).


Podobně jako systém na obnovu struktury, i tyto výrobky využívají iontového náboje k rozrušení shluků molekul vody na mikroskopicky drobné částečky a udržují je odloučené, čímž se umožňuje přípravkům i vlhkosti proniknout hluboko skrz celou strukturu vlasu.

Díky tomu se celá škála patentovaných přípravků Bio Ionic dokonale hodí i k péči o "obyčejné" vlasy. Každý, kdo si odbarvil nebo obarvil vlasy zjistí, že výrobky Bio Ionic jsou mnohem lepší než jakýkoliv jiný přípravek, který používají. Celebrity a modelky mají kvůli množství úprav svoje vlasy často suché, poškozené a namáhané – a právě pro takové vlasy jsou přípravky Bio Ionic ideální.


Tekuté přípravky

Stejně jako Systém obnovy struktury, i šampony a kondicionéry od firmy Bio Ionic využívají Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) k rozrušení shluků molekul vody na mikroskopicky drobné částečky a udržují je odloučené, díky čemuž bio-iontový přípravek snadno proniká vlasy skrz naskrz. Jelikož shluky molekul vody jsou desetkrát menší než molekuly jiných přípravků (což je vědecky prokázáno), jsou díky hlubokému průniku schopny zvlhčit a obnovit vlasy v mnohem větší míře než kterýkoliv jiný přípravek. V současnosti patří k tekutým přípravkům šampony, kondicionéry, proteinové spreje a gely.


Kartáče

Kartáče firmy Bio Ionic jsou prvním patentovaným systémem kartáčů bez statického náboje. Jsou naplněny Komplexem přirozených iontů (Natural Ion Complex™), a právě díky němu jsou opravdu bez statického náboje a ne pouze "antistatické", a narovnávají vlasy tak, jako žádný jiný kartáč na trhu – nejlépe se o tom přesvědčíte, když je vyzkoušíte. Snižují také lámání a trhání vlasů na minimum, odstraňují pachy a podporují jejich lesk a třpytivost. Kartáče jsou neuvěřitelně lehké, mají teplovzdorné štětiny a kulaté kartáče mají tepelné nástavce. Existují 3 velikosti kulatého kartáče, "paddle" kartáč a plochý kartáč.


Žehličky

Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je ze vzduchu, kde se přirozeně vyskytuje vlhkost, a scelil jejich kutikulu za účelem eliminace kudrnatosti. Vlasy jsou díky tomu na pohled i na dotek hedvábné, lesklé a zdravé, bez tepelného poškození.


Fény

Fény od firmy Bio Ionic jsou první patentované fény na světě; nejen že vlasy vysuší, ale je i osvěží. Jak to? Vzhledem k tomu, že shluky molekul vody jsou rozrušeny a udržovány odloučené, více vlhkosti může proniknout strukturou vlasů, a zbytek se snadněji vypaří. Tento fén vysuší vlasy o 35% rychleji než jiné fény, přičemž fén samotný je o 50% lehčí a tišší než běžné modely. Fén Bio Ionic je mimořádně účinný při narovnávání vlasů fénem. Je fotograficky doloženo, že tento fén sceluje vlasovou kutikulu, a nepoškozuje ji jako běžné fény.


Bio Ionic: dokonale rovné, dokonale svěží a nádherné vlasy

Profesionální péče o vlasy firmy Bio Ionic a její přípravky jsou dostupné ve vybraných salónech v mezinárodním měřítku a ceny se pohybují (v závislosti od délky a typu vlasů) kolem 8000 až 10 000 Kč (narovnávání vlasů).

Bezpečný pro těhotné a kojící ženy.

**Vzhledem k tomu, že je zapotřebí rozsáhlého zaškolení, pouze vybrané salóny jsou autorizované tento postup provádět. Nenechte se ošidit napodobeninami.

Salon Gabriela
Českobratrská 33
415 01, TEPLICE

Otevírací doba
po - pá : 07 - 19
www.salongabriela.cz
eshop.salongabriela.cz+420 417 53 76 53
+420 775 662 758
Salon Gabriela mapka