Narovnání vlasů - ReTeX

Narovnání vlasů - ReTeX

Systém "ReTex"

je japonská metoda firmy Bio Ionic používaná pro trvalou restrukturaci vlasů (trvalé narovnání vlasů). Tento dvoustupňový systém dodává vlasům mimořádný lesk, hydratuje a ošetřuje je. Je to první profesionální vlasová péče na západní polokouli, která využívá "Komplex přirozených iontů" (Natural Ion Complex™) k ozdravení a obnově struktury vlasů pomocí přirozených iontů. Ze zkušeností mnoha klientů vyplývá, že díky vynikajícím vlastnostem přirozených negativních iontů zanechává narovnávací systém Bio Ionic vlasy v lepším stavu než před jeho použitím. Neobsahuje hydroxid sodný nebo hydroxid guanidínu.


Trvalé narovnání vlasů

"ReTex" je jediný trvalý narovnávací systém, který může být použit na všechny druhy vlasů, včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených, aniž by přitom došlo k jejich poškození, které je typické při chemickém narovnání vlasů. Nejenže jsou vlasy trvale narovnané (do doby než odrostou), ale jsou i obnoveny, ozdraveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími.

Cena narovnání vlasů: Na základě konzultace (Záleží na délce, struktuře a kvalitě vlasů. Pohybují se kolem 7000 až 9 000 Kč.)

Budete-li mít jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte nás.

Více informací o Narovnávání vlasů

Salon Gabriela
Českobratrská 33
415 01, TEPLICE

Otevírací doba
po - pá : 07 - 19
www.salongabriela.cz
eshop.salongabriela.cz+420 417 53 76 53
+420 775 662 758
Salon Gabriela mapka